Matis

MATIS OŠETRENIA

Eye Expert –ošetrenie očného okolia (cca 50 min.)

Profesionálne očné ošetrenie redukuje linky , vrásky, opuchy a kruhy v okolí očí.  Špeciálne masážne techniky umožňujú rozloženie iónov v pleti očných kontúr, a príjemnú relaxáciu unaveným očiam. Výsledok je revitalizovaný vzhľad očných kontúr, viditeľná redukcia vrások.

Lift Expert (cca 75 min.)

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a pre klientky, ktoré hľadajú alternatívu plastických operácií zamerané na spevnenie a omladenie pokožky. Na pleť sa nanáša maska s jedinečným termo efektom. Vplyvom tepla prenikajú aktívne látky hlbšie do pleti, tvaruje kontúry a podporuje pružnosť. Súčasťou ošetrenie je detoxikačná a liftingová masáž.

Hydra Expert (cca 65 min.)

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy dehydrovanej pleti – doslova hydratačný kúpeľ pre pleť s obsahom kyseliny hyaluronovej a panthenolu. Súčasťou ošetrenia je aj masáž.

Aktiv Kaviar Pearles treatment –kaviarové ošetrenie (cca 75 min.)

Luxusné kaviarové ošetrenie pre vyhladenú pleť bez vrások. Maximálny relax zaručia štyri masáže, ktorými sa môžete nechať rozmaznávať. Ošetrenie začína úvodnou masážou chrbta, po vyčistení detoxikačnou masážou a následne liftingovou masážou s aktívnymi kaviarovými perličkami. Počas pôsobenia masky, budú hýčkané aj Vaše ruky relaxačnou masážou.

Pleť je po ošetrení nabitá energiu, linky a vrásky sú vyhladené, farebný tón pleti je zjednotený.

„Initiale“ – kopírujúce ošetrenie (cca 60 min.)

Toto ošetrenie by sme mohli nazvať „ POZRITE SA DO SVOJEJ TVÁRE“

Základom je aplikácia alginátovej masky ( podľa typu a stavu pokožky), ktorá pleť doslova zaleje výnimočnou hydratáciou a výživou. V ošetrení Vám budú dopriate masáže podľa stavu pleti. Pleť po ošetrení je rozžiarená a svieža ako nikdy predtým.

Toto ošetrenie je vhodné aj pred spoločenskou udalosťou.