Manikúra

... laky na nechty pre tie najnáročnejšie… 

ORLY

Značku ORLY založil Jeff Pink v roku 1975. Motivovala ho jediná myšlienka: „Zdokonaliť prírodnú starostlivosť o nechty“. Vytvorením produktov ORLY sa zmenil spôsob ženského rozmaznávania. Produkty boli navrhnuté nielen pre skrášlenie nechtov, ale tiež pre ich zdravý vzhľad a ošetrovanie.

Originálna Francúzska manikúra
Jeff Pink v roku 1975 vytvoril manikúru prírodzeného vzhľadu nechtov ako reakciu na požiadavku filmového premyslu. Tak vznilá jednoduchá, klasicky ženská manikúra, ktorú si okamžite obľúbili stailisti i hviezdy filmového plátna a tento nový vzhľad sa rýchlo rozšíril svetom módy a stal sa súčasťou nášho šatníka. A keď  Jeff Pink navštívil Paríž, ten ho inšpiroval k názvu - Francúzka manikúra.

Farebné odtiene
ORLY ako jeden z renomovaných výrobcov lakov a prípravkov starostlivosti o nechty sezónne predstavuje nové farebné odtiene a aktualizuje stálu zbierku viac ako 300 odtieňov lakov, ktoré sú bez DBP, toluénu a formaldehydu. Tím odborníkov starostlivo analyzuje módne trendy a transformuje ich do dynamickej palety odtieňov s vysokým leskom, trblietkami, s perleťou alebo laky s matným, či 3D efektom. Každý ORLY lak alebo prípravok je umiestnený do flaštičky s moderným dizajnom uzatvorenej ergonomický uzáverom GRIPPER CAPT, ktorý zaisťuje jednoduché otváranie a optimálne uchopenie pre bezchybnú manikúru a pedikúru.

Ošetrujúce prípravky
Predpokladom krásnej manikúry  a pedikúry sú silné a zdravé nechry. ORLY poskytuje ucelenú radu ošetrujúcich a spevňujúcich prípravkov pre prírodné nechty alebo prípravky na ošetrenie rúk, nôh a celého tela a to všetko v najvyššej kvalite. Pre náročnejšie klientky Vám Orly ponúka produkty na wellness manikúru a pedikúru.

Dokonalá manikúra na rukách a nohách
Trendom súčasnej doby sú gél laky. Orly ako líder v starostlivosti o prirodzené nechty vyvinul pre dokonalú a trvácnu manikúru gél laky plné vitamínov pod názvom ORLY GELFX, ktoré sa dokonale zhodujú s najpredávanejšími farbami lakov ORLY na nechty. Svetový expert na farby zdokonalil systém, ktorý vám zabezpečí úžasne trvácnu a voči olupovaniu odolnú manikúru na dva až tri týždne a to všetko s luxusným leskom, jednoduchým spôsobom nanášania aj odstránenia, o vitamíny A, E a pro-vitamínu B5 na podporu rastu a ochranu prírodných nechtov.  Gel FX sa zároveň vďaka LED technológii vytvrdí za polovičný čas. Unikátnym odtieňom v rade GelFX je SHADE SHIFTER, termo gél lak reagujúci na teplo a chlad. Na akýkoľvek gél lak ORLY Gel FX sa nanesie vrstva ShadeShifter, který pri pocite tepla sa magicky zmení na priehľadný a odhalí tak jasnú základnú farbu gél laku, s pocitom chladu sa však pigment transformuje do tmavého odtieňa ShadeSifter, ktorý zahalí nechty do malého tajomstva. Potom stačí iba čakať, nech sa ostatní divia aká vie byť niekedy zmena rýchla.

S ORLY budete stále trendy a šik.

 Manikúra
 Manikúra