Juvena

Juvena predstavuje nový koncept profesionálnych ošetrení pleti. Beauty Creation je moderný spôsob salónnej starostlivosti na báze najnovších vedeckých poznatkov, inovačných prípravkov, aplikačných postupov, masiek a masáží. Tajomstvo všetkých ošetrení spočíva v jedinečnej technológii SkinNova SC Technology, ktorá podporuje činnosť vlastných kmeňových buniek, zdroja sviežej, novej pleti. Inovačná technológia vytvára v pleti ideálne prostredie pre vývoj buniek a ochranu ich schopnosti obnovy. Výsledkom je viditeľné zlepšenie kvality pleti. 


Čo vás čaká, ak sa necháte zlákať niektorým z ošetrení Juvena? 

Masáž krištáľmi 
Spája výhody masáže – intenzívny dotykový kontakt – s liečivou schopnosťou kameňov – harmonizujúcou silou krištáľov. Táto masáž je skutočne efektívna. Pohybom krištáľov sa uvoľňuje svalstvo pleti, pričom sa pôsobí pozitívne a relaxačne aj na zmysly zákazníčky. Dochádza k celkovému uvoľneniu pleti, a tým sa uľahčuje cesta aktívnych zložiek do jej vnútra. 

Masáž zlatými lístkami 
Je súčasťou najexkluzívnejšieho profesionálneho ošetrenia Master Treatment. Počas ošetrenia sa na pleť aplikujú jemné kúsky zlatých lístkov z čistého 24-karátového zlata, ktoré sa vmasírujú do pleti prostredníctvom séra. Poskytnú pleti luxusný pôžitok nádherne ju rozžiaria zlatistým leskom. Cieľom ošetrenia je elegantný, zmyselný a príťažlivý vzhľad pleti spojený s jej viditeľným omladením a revitalizáciou. 

Textilná maska vyvinutá exkluzívne pre potreby Juvena 
Intenzívna pleťová maska je napustená technológiou SkinNova SC Technology pre celkové zlepšenie kvality pleti. Bola vytvorená pre všetkých, ktorí túžia po exkluzívnej maske umožňujúcej dosiahnutie viditeľného aj citeľného zlepšenia kvality pleti. Textilná maska je súčasťou všetkých salónnych ošetrení Juvena Beauty Creation. Je ideálnym prípravkom pre kozmetické využitie nakoľko jej aplikácia sa prispôsobuje individuálne každej zákazníčke. 

Masáž Beauty Creation 
Biorytmická masáž v 20 krokoch vyvinutá pre maximálnu podporu funkcií pleti a účinkov používaných prípravkov. Masážne ťahy sú zamerané na celú tvár vrátane problémových miest náchylných na výskyt vrások a sú dôležitou súčasťou ošetrenia pre zdravé fungovanie a prevenciu starnutia pleti. Okrem účinkov na pleť pôsobia tiež na zmysly, prinášajú relax a uvoľnenie. 

Akupresúra 
Je súčasťou každého nového ošetrenia Juvena. Vykonáva sa počas pôsobenia textilnej masky. Metóda, ktorej účinky sú preverované už celé tisícročia, stimuluje krvný obeh, povzbudzuje žiarivosť a vitalitu pleti. Zároveň uvoľňuje napätie tváre, spevňuje pleť a vyhladzuje mimické linky. Dodáva tvári uvoľnený výraz a prináša jej potrebný komfort. 

Podpora prieniku aktívnych látok do hĺbky pleti pôsobením ultrazvuku 
Ultrazvukový aplikátor funguje na princípe vibrácií v spojení s miernym hrejivým efektom, vďaka čomu podporuje absorpciu a účinnosť aktívnych zložiek. Tie prenikajú hlboko do pleti, kde priaznivým spôsobom ovplyvňujú činnosť buniek a dôležité procesy, ktoré tu prebiehajú. 


Ošetrenia 


MASTER ošetrenie 
Luxusné pokrokové ošetrenie s omladzujúcim efektom 
Trvanie: 120 minút 

Exkluzívne profesionálne ošetrenie Juvena. Vyznačuje sa množstvom „špecialitiek“, všetko s cieľom viditeľného omladenia a revitalizácie pleti, ako aj pocitu luxusného pôžitku. Ak si ho zvolíte, vychutnáte si aplikáciu zlatých lístkov, neskutočnú Master masáž, reflexnú masáž uší, ako aj ošetrenie rúk a ramien. Jednoducho 120 minút rozmaznávania a omladzovania! 


GOLD GLAM mini ošetrenie 
Zlaté skrášľujúce mini ošetrenie 
Trvanie: 45 minút 

Pre ženy túžiace po rýchlom, účinnom, ale pritom exkluzívnom omladzujúcom ošetrení, ktoré splní ich túžbu po sviežej, novej pleti v akomkoľvek veku. Dodáva energiu, posilňuje a dokonale pripraví pleť pred aplikáciou make-upu (aj pred večerným, resp. plesovým líčením). Zlepšuje kvalitu pleti zvnútra. Pleť je atraktívnejšia, žiarivejšia a jasnejšia. 


OMLADZUJÚCE ošetrenie 
Hydratačné, posilňujúce a spevňujúce ošetrenie pre všetky typy pleti 
Trvanie: 90 minút 

Pleťové ošetrenie, ktoré zohľadňuje aktuálne potreby pleti. Pleť je rozmaznávaná vyváženou kombináciou techník ručnej masáže a profesionálnych pomôcok. Unikátna technológia Skin Nova SC Technology zahrnutá v prípravkoch poskytuje bunkám pleti optimálne mikroprostredie, peptid kmeňových buniek pôsobí na optimálnu obnovu buniek. Ošetrenie využíva účinky krištáľov, ktoré pôsobia upokojujúco, a pri použití počas masáže priaznivo ovplyvňuje mikrocirkuláciu. Zaujímavé je aj aplikáciou dvoch až troch masiek, ktoré sa na pleť aplikujú rôznymi technikami. 


POSILŇUJÚCE a REGENERAČNÉ ošetrenie 
Regeneračné ošetrenie pre zrelšiu pleť s extra dávkou hýčkania
Trvanie: 90 minút 

Komplexné omladzujúce ošetrenie pre zrelú pleť, ktorú trápi súčasne niekoľko známok starnutia. Aktivuje obnovu a regeneráciu, dodáva výživu a energiu, zlepšuje pružnosť, pevnosť a celkovú štruktúru pleti. Viditeľne pleť rozžaruje a vyhladzuje. 

ENERGIZUJÚCE ošetrenie 
Energizujúce skrášľujúce ošetrenie 
Trvanie: 60 minút 

HYDRATÁCIA AKO ZDROJ ENERGIE. V súlade s filozofiou značky je línia Skin Energy obohatená o technológiu Skin Nova SC Technology vrátane kmeňových buniek divého rododendronu, ktorý podporuje pleť okamžite a rýchlo s dlhotrvajúcim efektom. Okrem prvkov klasického ošetrenia si môžete vychutnať prvky akupresúry a chladivú synchronizovanú masáž s krištáľom, ktorá aktivuje mikrocirkuláciu pleti. 

Juvena