Inhalácia kyslíka

Zdravie pokožky si vyžaduje dostatok výživy, vzhľadom na fakt, že znečisťovanie ovzdušia sa čoraz viac stáva vážnym problémom, obsah kyslíka v atmosfére sa čoraz viac zmenšuje. Ak pokožke chýba dostatok kyslíka, jej metabolizmus sa spomalí. To sa prejaví v jej stenčení, urýchlení starnutia a mnohých ďalších problémoch ako chloróza pokožky, tmavé a svetlé škvrny, vrásky a pod.

Vedecký výskum dokázal, že aktívne zložky a prúdenie kyslíka môžu zaplniť prirodzené rozpätie buniek, čím dochádza k obnoveniu buniek a vonkajšieho obehového systému a následne k obnoveniu celej pokožky.

Inhalácia kyslíka

Účinnosť
 • Ošetrenie pomocou rozprašovača kyslíka - použite kyslík spolu s aktívnou koncentrovanou zložkou na čistú kyslíkovú masáž pokožky, ktorá slúži na ošetrenie nečistôt, citlivej pokožky, neurotického zápalu kože, kontaktnej dermatitídy, ekzémov, uhrov, a pod.
 • Ošetrenie pomocou odvodnenia lymfy - zlepšuje lymfatický a krvný obeh, pomocou sacej funkcie odstraňuje nečistotu a toxíny.
 • Ošetrenie pomocou vstrekovania kyslíka - bez použitia ihly vstrekuje čistý kyslík a špeciálny určený kozmetický prípravok do hĺbky pokožky, čím posilňuje bunky, zvyšuje ich odolnosť, odstraňuje odpadové látky podporuje metabolizmus. Takýmto spôsobom ošetruje a zlepšuje problémy spôsobené nedostatkom kyslíka ako sú tmavé a svetlé škvrny, strata pigmentu a ďalšie kožné problémy.
 • Ošetrenie pomocou inhalácie kyslíka - nasaďte si masku na tvár a inhalujte čistý kyslík spolu s možnou vonnou zložkou prostredníctvom funkcie chemickej platničky:
  A: Dýchacia sústava – rinitída, zápal hltanu, nachladnutie, atď.;
  B: Nervová sústava – neurasténia, nespavosť, migréna, atď.;
  C: Krv – leukopenia;
  D: Zažívacia sústava – chronická zápcha, porucha gastrointestinálnej funkcie;
  E: Metabolizmus a vnútorná sekrécia – cukrovka, nepravidelná menštruácia, kŕče, zlepšenie mikrocirkulácie, podpora hojenia rán, zrýchlenie metabolizmu, posilnenie imunity, upravenie sekrécie;
  F: Koža – všetky druhy kožných problémov: zvýšenie bunkovej aktivity, spomalenie starnutia, zlepšenie krvného obehu a metabolizmu, spevnenie pokožky, odstránenie vrások, zjemnenie pieh, zosvetlenie pokožky, odstránenie uhrov, vyváženie mazovej sekrécie a zlepšenie citlivej pleti. Pre osoby so slabými pľúcami sa odporúča oddýchnuť si po 15 minútach inhalácie kyslíka.
 • Ošetrenie pomocou funkcie jemného fotónu - jemné červené LED svetlo napomáha k napnutiu pokožky, čím sa zlepšujú vláknové bunky; modré svetlo napomáha k zjemneniu a zosvetleniu pokožky.
 • Ošetrenie pomocou BIO napnutia kože a odstránenia vrások - profesionálne zaobchádzanie s problémom vrások.