Dermaroller

Ak máte kožné problémy ako sú akné, jazvy, strie, pigmentové škvrny a podobne, vyskúšajte jeden z najinovatívnejších prostriedkov súčasnej dermatológie.

Dermaroller je patentovaný názov pre malý valček osadený stovkami mikroihiel s rôznou veľkosťou. Na prvý pohľad pôsobí ako stredoveký mučiaci nástroj, ale množstvo spokojných klientov vám potvrdí jeho efektívne liečebné účinky.

Pri jemnom rolovaní (peercing-rollling) po pokožke, vytvára valček na pokožke malé neviditeľné vpichy na ktoré telo reaguje aktiváciou prirodzenej obnovy a regenerácie pokožky.

Ľudské telo prirodzene reaguje na každé poranienie spustením samoregeneračných procesov. Tieto procesy pokračujú len do štádia, ktoré je nevyhnutné na udržanie tela v zdravom stave. Pri opakovanom spúštaní ozdravovacieho procesu, podporujeme naše telo aby pokračovalo v regeneračnom procese až do štádia s ktorým sme spokojní.

Dermaroller je určený na:
  • Odstránenie jaziev, strií, vrások a pigmentových škvŕn
  • Regeneráciu pokožky tváre, krku a dekoltu
  • Odstránenie strií, celulitídy, podkožného tuku
  • Zvýšenie účinnosti vitamínov a ostatných zložiek kozmetických prípravkov

Výhody oproti iným procedúram

  • Vhodné pre všetky typy pokožky
  • Bez negatívnych nežiadúcich efektov
  • Nezvyšuje citlivosť pokožky na UV žiarenie
  • Krátka doba hojenia
  • Cenovo dostupná terapia

Dermaroller

Ako prebieha terapia?

Mezoterapia je liečebný postup, pri ktorom sa do pokožky a do strednej vrstvy kože – praskliny, škáry aplikujú látky, ktoré zlepšujú estetický vzhľad kože. V prípade dermarollovej terapie sa miesto injekčnej ihly využíva spomínaný valček pokrytý stovkami mikroihličiek z ušľachtilej ocele. Prirodzennou podporou tvorby kolagénu a nových buniek sa koža napne a vyrovnajú sa aj stredne hlboké vrásky či jazvy.

Po dôkladnej dezinfekcii sa najskôr nanesie na pokožku mezoterapeutické sérum (kyselina hyaluronová, depigmentačné sérum a podobne).
Následne sa vykoná takzvaný peercing-rolling, kedy sa valčekom prechádza miesto poškodenia pokožky, čím sa v nej vytvoria tísicky mikroskopických pórov.
Vďaka nim sa do kože dostanú účinné látky oveľa rýchlejšie, hlbšie a hlavne vo väčšej koncentrácii ako pri bežnej aplikácii krému alebo séra. Zákrok trvá 15 až 30 minút.

Mezoterapeutická metóda je spojená s minimálnym rizikom a je všeobecne dobre znášaná ženami i mužmi. Na rozdiel od klasickej mezoterapie umožňuje ošetrenie väčších plôch vrátane hrudníka, brucha a zadku

Viditeľné výsledky

Čas potrebný na dosiahnutie viditeľných výsledkov záleží na charaktere vášho kozmetického defektu (jazvy, vrásky) a rozsahu postihnutého miesta. Regeneračný proces može pokračovať aj niekoľko mesiacov po každej procedúre, no vyditeľné výsledky dosiahnete po niekoľkých týždnoch.
Pokožka na prirodzene obnovuje každých 40 dní. S menšou stimuláciou vhodnými kozmetickým prípravkom su výsledky dosiahnuté v priebehu 5-6 týždňov.

Kolagénová indukčná terapia predstavuje jedinečný prirodzený spôsob obnovy pokožky, odstránenia jaziev, vrások, pigmentových škvŕn a dalších kozmetických defektov.

Ponúka vynikajúce výsledky bez nežiadúcej dlhej doby zotavovania, ktorá je spojená s napríklad viac agresívnou laserovou procedúrou alebo chemickým pílingom.

Dermaroller