3D Mihalnice

Semipermanentné predlžovanie a zahusťovanie mihalníc
Jednotlivé umelé mihalnice sú jednotlivo prilepené na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym bondingom (lepidlom). Na rozdiel od klasických umelých mihalníc, jednotlivé mihalnice vyzerajú úplne prirodzene. Vaši priatelia a známi si všimnú zmenu, ale neodhalia jej príčinu.

Mihalnice sú vyrobené zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit.

Semipermanentné predlžovanie a zahusťovanie mihalníc môže vydržať pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti tak dlho ako prirodzená mihalnica, ku ktorej je predlžená mihalnica prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždňov a je nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie.

Naše mihalnice sú bezpečné, jedinečné a dosahujú najvyššiu kvalitu. Mihalnice sú špeciálne upravené, natočené curl technikou tak, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc. Používané lepidlá sa nevyparujú a nedráždia.

Príprava na aplikáciu
Buďte nenalíčená. Mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípravkom na oči a umyte si ich jemným mydlom a vodou.

Počas aplikácie
Ležíte, oči máte zatvorené. Aplikáciu vykonáva iba profesionálne vyškolený dizajnér. Mihalnice sú aplikované jedna po druhej, na Vaše prírodné mihalnice, špeciálnym lepidlom.

Vzhľad Vašich mihalníc bude určený pri konzultácii s Vašim dizajnérom, ktorý posúdi podmienky, hrúbku a dĺžku Vašich prírodných mihalníc tak, aby výsledný efekt odpovedal Vašej predstave.

Jedna z výhod predĺžených mihalníc je , že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary. Jedinú maskaru, ktorú môžete používať, je špeciálna objemová maskara a priesvitná ochranná maskara, ktorá predlžuje trvanlivosť spojov s ochrannou povrchovou vrstvou. Obi dve si môžete zakúpiť u Vášho dizajnéra.

Predĺžené mihalnice sa dajú jednoducho odstrániť špeciálnym odstraňovačom v priebehu niekoľkých minút. Nikdy neodstraňujte mihalnice nasilu, lebo si môžete poškodiť Vaše prírodné mihalnice.

Starostlivosť

 • Prvých 24 hodín Vaše mihalnice nesmú prísť do kontaktu s vodou, parou a nadmerným teplom.
 • Prvé dva dni nepoužívajte špeciálnu maskaru ani ochrannú maskaru.
 • Ak chcete následne použiť maskaru, používajte iba špeciálnu maskaru zakúpenú u Vašej dizajnérky, a to vždy iba od polovice Vašich mihalníc, aby nedošlo k poškodeniu spojenia medzi Vašou prírodnou a predĺženou mihalnicou. Nikdy nepoužívajte vodeodolnú maskaru a obyčajnú maskaru.
 • Špeciálnu maskaru odstráňte vždy iba vodou a prstami krúživými pohybmi smerom nahor. Ak nebudete odstraňovať maskaru alebo kryciu maskaru každý deň, vytvorí sa vrstva, ktorá sa ťažko zmýva.
 • Nikdy nepoužívajte žiadne mydlá ani odličovače priamo na predĺžené mihalnice.
 • Očné krémy nanášajte vždy len na pokožku okolo očí, nie na mihalnice.
 • Očný make-up odstraňujte opatrne a vždy ho stierajte iba okolo očí, nikdy nie cez mihalnice.
 • Nepoužívajte odličovače na báze oleja. Vaše predĺžené mihalnice nepotrebujú žiadne iné odličovadlo než vodu a Vaše prsty.
 • Aj keď plávanie nie je zakázané, doporučujeme ho minimálne.
 • Nedoporučujeme navštevovať príliš často sauny a parné komory, lebo kombinácia tepla a pary môže prispieť k narušeniu spojenia medzi Vašou a predĺženou mihalnicou.
 • Chráňte si oči pred priamym slnkom slnečnými okuliarmi.
 • Mihalnice nenamáhajte mechanicky ( netrite si oči, nepoužívajte klieštiky na mihalnice a pod.)
 • Predĺžené mihalnice sa nesmú farbiť a nesmie sa na ne aplikovať trvalá mihalníc.
 • Po 3-4 týždňoch sa objednajte k Vašej dizajnérke na doplnenie mihalníc.